HAKKIMIZDA


T.C. MEB Çengelköy Özel Aydil İlkokulu , ilkokul yaşındaki çocuklara temel eğitim vermek amacıyla, 2008 yılında açılan anaokulumuzun devamı olarak 2013-2014 eğitim öğretim yılında Çengelköy’de faaliyetine bağlamıştır.             

Sonrasında  2019-2020 Eğitim öğretim yılında T.C MEB Çengelköy Özel Aydil Ortaokulu temel eğitimin bütün gereksinimlerini öğrencilerimize verebilmek, onları hayata hazırlamak ve sağlam adımlar atmalarını sağlamak amacı ile hizmete sunulmuştur.                     

Aydil Eğitim Kurumları' nda çocuklarımızın bilgi ve yeteneklerini geliştirebileceği özel donanımlı sınıflarımızda, Milli Eğitim Bakanlığı’nın eğitim öğretim müfredatına ilaveten, öğrencilerimizin bilimsel, fiziksel, sosyal, duygusal ve kültürel gelişimini destekleyecek aktiviteler uygulanmaktadır. 

 

 

aydil koleji çengelköy üsküdar

 

Aydil İlkokulu-Ortaokulu olarak bizlerin eğitimdeki hedefi, sevgi dolu, çağdaş bir ortamda “ öğrenmeyi öğretmektir ’’ Öğrencilerimizin 21. yüzyılın genç bireyleri olacakları farkındalığıyla hazırlanan eğitim programımızda dersler öğrenmede bir araç olup eğitimimiz bireysel olarak uygulanmaktadır.
Aydil Eğitim Kurumları

Aydil Koleji Çengelköy

Aydil Anaokulu Çengelköy

Aydil İlkokulu Çengelköy

Aydil Ortaokulu Çengelköy

 


 

 

 

 

 

aydil koleji çengelköy   aydil koleji üsküdar, çengeköydeki kolejler