HAKKIMIZDA


T.C. MEB Çengelköy Özel Aydil Eğitim Kurumları  , Anaokulu döneminden – Ortaokul bitimine kadar çocuklarımıza kaliteli temel eğitim vermek amacıyla 2008 yılında açılmıştır. Yaklaşık 2000 M2 lik alanda faaliyet gösteren okulumuz; trafik yoğunluğundan uzak temiz havası, geniş oyun alanlarının olduğu yeşil bahçesiyle öğrencilerimize hizmet vermektedir. 

            

Aydil Eğitim Kurumlarında; Anaokulu – İlkokul - Ortaokul Eğitimi verilmektedir.                   

Aydil Eğitim Kurumları' nda çocuklarımızın bilgi ve yeteneklerini geliştirebileceği özel donanımlı sınıflarımızda, Milli Eğitim Bakanlığı’nın eğitim öğretim müfredatına ilaveten, öğrencilerimizin bilimsel, fiziksel, sosyal, duygusal ve kültürel gelişimini destekleyecek aktiviteler uygulanmaktadır. 

 

Kurucumuz Mehpare Yıldırım, hayatını öğrencilerine adamış, geçmişi başarılarla dolu bir öğretmendir.  Kilis Öğretmen Okulu'nundan mezun olduktan sonra, Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sınıf Öğretmenliğinden  mezun olmuştur. Göreve TED Karabük Koleji'nde başlamış ve 28 yıllık meslek yaşamını aynı kurumda tamamlamıştır.


Butik okulda ayrıcalıklı eğitim..  

 

aydil koleji çengelköy üsküdar

 

Aydil İlkokulu-Ortaokulu olarak bizlerin eğitimdeki hedefi;  sevgi dolu, çağdaş bir ortamda “ öğrenmeyi” öğretmektir. Öğrencilerimizin 21. yüzyılın genç bireyleri olacakları farkındalığıyla hazırlanan eğitim programımızda dersler, öğrenmede bir araç olup eğitimimiz bireysel olarak uygulanmaktadır.


Aydil Eğitim Kurumları
Aydil Koleji Çengelköy
Aydil Anaokulu Çengelköy

Aydil İlkokulu Çengelköy

Aydil Ortaokulu Çengelköy


 


 

 

 

 

 

aydil koleji çengelköy   aydil koleji üsküdar, çengeköydeki kolejler